sealdream heykel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sealdream heykel

heykel ve sanat

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ben bir sorun ileri sürüyorum

YazarMesaj
Admin
genç seal
genç seal
Admin

ben bir sorun ileri sürüyorum Empty
MesajKonu: ben bir sorun ileri sürüyorum   ben bir sorun ileri sürüyorum Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 2:29 pm

EN BÜYÜK SORUN TOPLUMSAL BİLİNÇ EKSİKLİĞİ,HER ALANDA BÖYLE BU.eğitim eksikliği,yanlış öğrenme zorla olumsuzluk empoze etme hastalıklarından kurtulamayış var.Vatanımızı çok seviyoruz diyoruz teröre lanet yağdırıyoruz bunlar çok güzel birlik beraberlik mesajlarıdır,tepkidir,adresine tokat gibi inecek tepkilerdir,kesinlikle katılıyorum. Ama erozyon oluyor toprak kayması oluyor kıbrıs adası kadar toprağımız sele karışıyor ağaç dikmiyoruz.Ben diktim,hemde meyve ağaçlarım var ve kendimi çok zengin hissediyorum,nar,kiraz,limon ve mandalin ağaçlarım var,memleketi ne kadar kurtarır bilemem ama hava atması bile güzel Laughing ,dahada olsun çok olsun istiyorum,ve bir teklifte bulunuyorum,forumumuz daha yeni biraz toparlanıp canlanalım ve birgün organize edip hepbirlikte bir fidanlık açalım,biz gidemezsek çocuklarımız gider gölgesine.Gelemeyen olursa onların yerinede dikeriz.Yaw çokmu sanatsal oldu,zaten foruma giren yok herkes şimdiden kaçacak.Ne diyordum nereye gittim.Tamam toparlıyorum,kime sanatçı dendiği çok önemli,sanatınızı şarlolara kaptırmayın,ünvanınıza sahip çıkın drunken
https://sealdreamheykel.yetkin-forum.com

ben bir sorun ileri sürüyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-